Jak na exekuci od Profi Creditu?

Také Profi Credit ve svých smlouvách používal neplatné rozhodčí doložky, díky kterým bylo nařízeno velké množství protiprávních exekucí. Abychom mohli určit, zda je možné exekuci zastavit, potřebujeme vidět alespoň jeden exekuční příkaz a původní smlouvu s Profi Creditem. Pokud tyto podklady nemáte, nevadí! Máme pro vás řešení, o kterém se dočtete dále v tomto článku.

Jak zjistit, zda lze exekuci od Profi Creditu zastavit?

  1. Mám exekuční příkaz i původní smlouvu s Profi Creditem. V takovém případě nám na email info@exekutormasmulu.cz zašlete fotku či sken těchto dokumentů (osobní údaje můžete zakrýt). My je vyhodnotíme a obratem vám dáme vědět, zda je možné vaši exekuci zastavit.
  2. Mám jen exekuční příkaz. V takovém případě se ještě pokuste vyhledat smlouvu. Pokud ji nemůžete nalézt, nevadí! Udělejte fotku či sken exekučního příkazu (osobní údaje můžete zakrýt) a odešlete nám ho na info@exekutormasmulu.cz My ho vyhodnotíme a pošleme vám další instrukce.
  3. Nemám k exekuci žádné podklady. V takovém případě je nutné získat alespoň jeden exekuční příkaz či usnesení o nařízení exekuce. Návod, jak ho získat, naleznete v článku Co můžu dělat, když k exekuci nemám žádné podklady. Jakmile tento dokument získáte, udělejte jeho fotku či sken (osobní údaje můžete zakrýt) a odešlete nám ho na info@exekutormasmulu.cz My ho vyhodnotíme a pošleme vám další instrukce.

V úvodu ale píšete, že je nutné mít i původní smlouvu s Profi Creditem. Já ji ale nemám!

Ani ztráta smlouvy není neřešitelný problém, neboť pokud byla exekuce nařízena na základě rozhodčího nálezu (Co je to rozhodčí nález?), musí být smlouva uložena v rozhodčím spise. Vzhledem k tomu, že pro smlouvu se musí zajet na okresní soud v místě sídla rozhodce, což může být pro mnoho lidí daleko, rozhodli jsme se vám i s tímto pomoci. V intervalu 1 – 2 měsíců tam vyšleme našeho odborníka, aby smlouvy s Profi Creditem hromadně nafotil. Tím vám ušetříme nejen čas, ale i peníze.

A co tím mohu získat?

  1. Je možné, že smlouva obsahovala neplatnou rozhodčí doložku. V takovém případě zde existuje vysoká šance, že tuto exekuci bude možné zastavit (Co znamená zastavení exekuce?)
  2. Některé smlouvy od Profi Creditu měly tak vysoké úroky a pokuty, že byly až za hranou zákona. Takové smlouvy tak mohou být prohlášeny za neplatné.

Pokud máte k zastavování exekucí jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na info@exekutormasmulu.cz

Summary
Jak na exekuci od Profi Creditu?
Article Name
Jak na exekuci od Profi Creditu?
Description
Také Profi Credit ve svých smlouvách používal neplatné rozhodčí doložky, díky kterým bylo nařízeno velké množství protiprávních exekucí. Abychom mohli určit, zda je možné exekuci zastavit, potřebujeme vidět alespoň jeden exekuční příkaz a původní smlouvu s Profi Creditem.
Publisher Name
Exekutor má smůlu
Publisher Logo
CHCI ZASTAVIT EXEKUCI

15 Comments on “Jak na exekuci od Profi Creditu?

michaea
05/18/2017 at 08:12

dobry den moje dcera ma exeuci u me nema trvay pobyt prisi u me domu a napsa si majete mohou toto deat mohu se branit deuji

Odpovědět
Stanislav
06/04/2017 at 00:05

Mam 9 exekuci jsem bezdomovec.co muzu delat ?mam invalidni duchod

Odpovědět
Jana
06/09/2017 at 10:14

Dobrý den,

prosím chtěla bych se zeptat. Firma Tommy Stachi….Měla jsem půjčku cca myslím 30.000Kč i s úroky jsem zaplatila asi cca 50….Píši cca, musela bych přesně najít smlouvu. Smlouva byla na 3 roky. Půjčku jsem doplatila včas a to nyní v měsíci 3/2017, avšak opakovaně v měsíci jsem nezaplatila 1…., ale o cca týden déle. Několikrát jsem žádala firmu telefonicky i písemně o posounutí termínu alespoň na 20…nebo 12..každého dne v měsíci, nikdy mi nebylo vyhověno. Za nedodržení toho, že jsem platila o pár dní déle , i přesto, že jsem půjčku stačila doplatit v termínu co se měsíce týká a to v 3/2017 mi vystavili penále dalších cca 28 000Kč. Mám zatím domluvené splátky měsíčně po 1000Kč , ale myslíte, že opravdu na to mají nárok? Údajně mi bylo řečeno, že dny jsou sčítány za nedodržené splátky a z toho vypočítané penále. Proč tedy mi nepočítali penále vždy následující měsíc a nepřišla mi upomínka? Stále mi jen chodilo zaplaťte….a běžná splátka. A když vše doplatím v termínu, pošlou mi sumu snad větší, než jsem měla půjčku. Exekuci nemám (zatím), budu posílat alespoň těch 1000Kč, ale je toto vůbec možné? Děkuji Vám za radu , popřípadě kam se obrátit zde v místě kde bydlím….Plzeň. J

Odpovědět
mariastojkova
07/26/2017 at 19:05

PROSIM VAS MAM DOTAZ PUCITESI OD FIRMI 30.000 ACHCU VRATIT 8ooooKC JE TO MOZNE JE TO FIRMA PROFI CREDIT

Odpovědět
Exekutor ma smulu
08/24/2017 at 13:38

Dobrý den,
k navýšení patrně došlo kvůli vysokým úrokům, poplatkům či smluvním pokutám. Na info@exekutormasmulu.cz nám můžete zaslat podklady k této exekuci, abychom Vám mohli říct víc.

Odpovědět
Martin Brezani
08/05/2017 at 21:14

Dobrý den
Mám půjčku od Profi Creditu na 50 000 kč a to na 3 roky se splátkou 3910 kč měsíčně.
Po zplacení zaplatím 149 000 kč. Je tohleto vůbec normální,to už je lichva,dle mého….co vy nato? Je taková smlouva vůbec platná?

Odpovědět
Exekutor ma smulu
08/24/2017 at 13:26

Dobrý den,
máte pravdu, je možné, že kvůli lichevním podmínkám je smlouva neplatná. Spolu s exekučním příkazem nám ji můžete zaslat na info@exekutormasmulu.cz, abychom zjistili více.

Odpovědět
Exekutor
09/27/2017 at 15:23

Zajímavé, že Vás nezajímali podmínky smlouvy, když jste smlouvu podepisoval.To Vás určitě zajímalo pouze, kdy dostanete peníze…

Odpovědět
Karel
12/31/2017 at 12:16

Zajímavé, že máte žaludek na vykonávání práce exekutora. V podstatě jste jen státem uznaný zloděj…

Odpovědět
Bledule
08/11/2017 at 18:01

Dobrý den též mám exekuci od Profi Credit ale stím že je o to už 6 let a ta smluva je falešná,Poslali my smlouvu po 3 měsících a sfalšovaly můj podpis.
Půjčily mi 38 000 a chtějí po mě přes 300 000kč jsou to vyděrači a zlodějové,a ještě se snaží se mi nabourat na účet co stím?Díky za radu

Odpovědět
Exekutor ma smulu
08/24/2017 at 13:22

Dobrý den,
pokud na smlouvě není Váš podpis, tak se můžete obrátit na policii. Co se navýšení částky týče, tak to je patrně způsobené různými smluvními pokutami a vysokými úroky. Na info@exekutormasmulu.cz nám můžete zaslat exekuční příkaz a my se podíváme, zda je možné tuto exekuci zastavit.

Odpovědět
Lenka Jonášová
09/29/2017 at 04:41

Dobrý den,
jé možné zastavit exekuci když již rok máme schválen osobní bankrot?
Děkuji

Odpovědět
Monika Schauzu
11/04/2017 at 07:04

Dobrý den
chtěla bych nějakou informací ohledně mého případu.
Jedná se o to že jsem si vzala půjčku od společnosti Profi kredit 50 tisíc, ale zaplatit musím 150 tisíc. Mohli byste mi poradit a vůbec pomoci v této věcí?
Jmenuji se Monika Schauzu nar. 6.6.61969 Nyní bydlím u svého přítele v Havířově.
Potřebovala bych nějaké informace a spojení s Vámi ohledně dalších kroků.
Prozatím děkuji

S pozdravem
Monika Schauzu

Odpovědět
jitka
12/22/2017 at 06:44

Dobry den mam exekuce od instrum justicia a mbank a platim spolecnosti kruk mam sanci na zastaveni exekuce a co k tomu vse potrebuji dekuji a kolik se za pokoc plati dekuji

Odpovědět
Vladimír Dvořák
01/08/2018 at 16:34

Dobrý den,

měl jsem zaplacenou exekuci od PC a poté přišla ještě JUDr. Vaňková s tím, že mám ještě něco doplatit. Materiály samozřejmě mám. Lze to posoudit jako oprávněné? V mém případě byl rozhodce Landsman.

Děkuji za odpověď

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *