Jak probíhá zastavení exekuce?

Přibližně do týdne od vyplnění našeho online formuláře vám zašleme email, ve kterém je uvedeno, zda je možné vaši exekuci zastavit či je potřeba dodat ještě nějaké další podklady k posouzení. Pokud vaši exekuci vyhodnotíme jako vhodnou pro zastavení, zašleme vám další instrukce spolu s Plnou mocí pro zastoupení advokátem a Dohodou o poskytnutí právních služeb mezi vámi a advokátem. Tyto dokumenty je třeba podepsat a spolu s kopiemi některých vašich podkladů k exekuci odeslat na stanovenou adresu.

Jakmile má advokát vše potřebné, vypracuje návrh na odklad a zastavení exekuce. O odkladu exekuce je zpravidla rozhodnuto do měsíce. To znamená, že jakmile nabude odklad právní moci, již exekutor nemůže dělat žádné úkony. K samotnému zastavení exekuce pak dochází přibližně za tři měsíce. Tyto lhůty mohou být kratší, ale bohužel i delší, takže zde je nutné se obrnit jistou dávkou trpělivosti. Jakmile však bude ve vaší věci cokoliv nového, vaši advokáti vám dají vždy hned vědět.

Návrh na odklad a zastavení exekuce se podává exekutorovi. Úvěrová společnost (oprávněný) má většinou k vyjádření 30 dní. Pokud oprávněný se zastavením exekuce souhlasí nebo exekutorovi neodpoví, exekutor exekuci zastaví. Pokud oprávněný se zastavením nesouhlasí, pošle exekutor spis soudu, aby o zastavení rozhodl on. Z toho důvodu každé zastavení exekuce trvá různě dlouho.

Summary
Jak probíhá zastavení exekuce?
Article Name
Jak probíhá zastavení exekuce?
Description
Přibližně do týdne od vyplnění našeho online formuláře vám zašleme email, ve kterém je uvedeno, zda je možné vaši exekuci zastavit či je potřeba dodat ještě nějaké další podklady k posouzení.
Publisher Name
Exekutor má smůlu
Publisher Logo
CHCI ZASTAVIT EXEKUCI

17 Comments on “Jak probíhá zastavení exekuce?

janecky pavel
06/04/2017 at 09:36

muzete mi ozvat aby vedel co mam delat moje cislo 728182935

Odpovědět
jan stiborsky
07/01/2017 at 12:22

Dobry den mam exekuci u profi creditu zamestnavatel posila penize ale i presto manzelce zablokovali ucet proc?mame 5 deti a nedostanem se k penezum

Odpovědět
Exekutor ma smulu
07/11/2017 at 09:17

Dobrý den,
ověřili jsme, že už s námi komunikujete emailem, takže doufáme, že jste se od nás již vše důležité dozvěděl. Obecně totiž platí, že exekutor postupuje tak, aby došlo k co nejeketivnějšímu uhrazení pohledávky, takže pokud např. považuje srážky ze mzdy za příliš nízké, může přistoupit k dalším formám exekuce.

S pozdravem,
Exekutor má smůlu

Odpovědět
Ladislav Pavlik
08/03/2017 at 08:39

Dobry den timto zadam o pomoc ,uz nekolik let mam exekuci na plat kazdy mesic se to strhava a pred nekolika dny mi byl zablokovan ucet z financnimy prostredky tak se chci poradit jak je to mozne ze i kdyz to platim mi blokli ucet azdali je mozne aby mi ho odblokoval a ja se dostal k financnim prostredkum dekuji za kladnou odpoved s pozdravem :Pavlik

Odpovědět
Exekutor ma smulu
08/24/2017 at 13:30

Dobrý den,
pokud byla Vaše exekuce nařízena na základě neplatného rozhodčího nálezu, bylo by možné ji zastavit. Vyplňte prosím formulář na http://www.exekutormasmulu.cz

Odpovědět
pavlína ševčíková
08/16/2017 at 18:16

dobrý den, mame uz nekolik let exekuce, splacime asi 6 let, po 11 000,- nemluvim o zabavenych vecech, a vetsina exekucnich prikazu mela rozhodci dolozku, nebo to jsou vsechny spolecnosti, ktere urcite dobre prplacime, pokud by nam zastaveni vyslo, muzeme pozadovat nejakou cast ze zaplacenych penez mi od exekutoru?

Odpovědět
Exekutor ma smulu
08/24/2017 at 13:17

Dobrý den,
ano, pokud je exekuce úspěšně zastavena, tak je možné požadovat nějaké prostředky zpět (zejména náklady exekutora). Pro více informací nám prosím napište na info@exekutormasmulu.cz

Odpovědět
PETR ZOUFAL
10/04/2017 at 10:59

Dobry den ,prosím o radu mám na stole usnesení že se rozhodnutí o prodeji movitých věcí zcela zastavuje z roku 2008 a přesto mi v roce 2017 zablokoval exekutor učet.Zárovn mě zajímá jak je to z dluhem který byl na začátku 28000.- nyní mám dluh na účtu celkem 81000.- jsou tam asi započítány všechny možné vydaje a uroky z prodlení nejsou tyto peníze náhodou již po 3 letech promlčeny.A celkově není cely dlůch promlčen po deseti letech nařízená exekuce je z roku 2016.Muj případ mněl mgr.Otakar Kořínek kterému byl dán zákaz a věc přišla k mgr. Ingrid Švecové která mi učet zablokovala.Děkuji za odpověd.

Odpovědět
PETR ZOUFAL
10/06/2017 at 13:40

Dobrý den ještě k předchozí otázce po zablokování účtu.Mě dnes 6.10.2017 přišlo do schránky ani né do vlastních rukou.Dopis—- Exekuční příkaz- a to s tím že na zakladě usnesení Okresního soudu ze dne 13.06.2006 které nabylo právní moci 26.8.2006 byla nařízena exekuce podle platebního rozkazu ze dne 27.1.2005———-Zaroven mám doma Usnesení o vykonu rozhodnutí prodejem movitých věcí :Takto 1-výkon rozhodnutí se dle §326a o.s.ř. zcela zastavuje 2-Žadný z účastníků nemá právo na nahradu nákladů řízení v souvislosti se zastavením výkonu rozhodnutí. Ze dne 20.února .2008 .Tak mě zajímá je li to promlčeno či nikoliv a pak co teda znamená že žádný z účastníku nema pravo na nahradu.Dluch není veliký 27000.- ale nabalilo se tam už bezmála 60000.- uroky a atd..Nejsou i úroky po třech letech promlčeny.Děkuji za odpověd ohledně promlčení.A případné rady ve věci mé další reakce.

Odpovědět
Michaela Mullerova
06/21/2018 at 13:36

Dobrý den,uhání mě více společností…snažím se žádat o splátkový kalendáře..ale u některých společnosti nelze..mám dopisy o počínající hrozbě exekuce..lze to nějak zastavit..v tuto chvíli nemám žádnou exekuci.
Děkuji Michaela

Odpovědět
Doverhido
07/20/2018 at 09:09

Why you need something startup new? Open and look at this website. Only here the choice of hot pussy girls for every will and completely free! They are obedient slaves, they will and want perform anything you command !
http://gov.shortcm.li/kings1#K48

Odpovědět
Tomáš Kolář
07/20/2018 at 11:19

Před pár měsíci jsem se obrátil na Exekutor má smůlu.cz, čekal jsem že záležitost bude vyřešena až tak příští rok a dnes mi přišlo usnesení od exekutora že exekuce je zastavena. Fungují na jedničku, jak nejrychleji to jde, rozhodně neváhejte. Čím dřív to budete řešit, tím dřív budete mít klid.

Odpovědět
Riháčkova Ružena
08/04/2018 at 19:32

Prosím o radu mám vice exekuci slyšela jsem o možné zastaveni exekuci nemám žádný majetek bydlíme v nájmu už jsme s manželem žádali 2 krát oddluženi ale marně insolvenci žádost nám zamítli pro nedostatečný příjem podotýkám že byt máme plně zařízený ,mam i nájemní smlouvu i předávací protokol lže veškeré vybaveni patří majiteli bytu kde bydlíme exekutory nezajímá vůbec nic neustále nás bombarduji přehazuji cely byt vzhůru nohama a zase byt opustí s velikou ostudou na vsi kde bydlíme děkuji s Pozdravem Růžena Řiháčková

Odpovědět
Clieerhido
08/06/2018 at 14:56

As you! want something extremely new? Take a look at this site. Only there the choice of women for every taste and completely free! They are wettest slaves, they will and want implement everything you order !
http://gov.shortcm.li/kings1#R58

Odpovědět
Clieerhido
09/21/2018 at 05:45

Do you want something super new? Look at this link. Only there the choice of horny for every unique guy and completely free! They are hardcore slaves, they will and want do everything you command !
http://gov.shortcm.li/kings1#G44

Odpovědět
Pavlína Štěpánová
12/08/2018 at 14:47

Dobrý den, bylo mě zablokovano účet na který mě chodili alimenty na dceru. Exekutor mě je zabavil. Měl na to právo. Už je to několik let zpět. Je možné to získat zpět. Dcera je už plnoleta, ale ještě st

Odpovědět
Brianna Owen
06/01/2019 at 06:58

Tento rok 2019 byl pro mě tak blažený, že mi Bůh dal důvod žít znovu šťastně poté, co jsem byl po třech měsících zlomen srdce, když mě manžel opomněl a vrátil se do své milenky. Trpěl jsem a prošel všemi druhy emocionálních mučení, protože jsem nemohl dostat žádnou pomoc, aby se můj muž nevrátil, dokud mi neřekl doktor Wealthy mým spolupracovníkem, který mi dal plné ujištění o tom, že mu může pomoci. ke mě. Byl jsem v kontaktu s doktorem Wealthym a poslouchal jsem jeho slova a následoval instrukce, které mi dal. Mohl byste věřit, že se můj manžel vrátil domů během 12 až 16 hodin, jak řekl on a dnes, moje manželství je obnoveno a jsem tak vděčný, vděčný a vděčný Bohu za to, že používal doktora Wealthyho, aby po třech měsících vrátil mého muže zpět zlomené manželství. Je tam někdo, kdo se musí vrátit zpátky do svého milence nebo potřebuje pomoc jakéhokoliv druhu? Pak navrhuji, abyste se s Dr Wealthyem dostali do kontaktu s jeho e-mailovým ID: wealthylovespell@gmail.com NEBO si ho můžete nechat taky na +2348105150446 pro více informací. Bůh vám žehnej, pane

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *