Kolik stojí zastavení exekuce?

Samotné vyhodnocení exekuce je nezávazné a zcela zdarma. Můžete nám na náš email info@exekutormasmulu.cz zaslat vaše podklady (zejména exekuční příkaz nebo původní smlouvu, pokud ji máte) a my vám rádi napíšeme, zda se jedná o protiprávně nařízenou exekuci.  Záleží pouze na vás, zda využijete našich služeb a necháte si exekuci zastavit nebo se obrátíte např. na nějakého advokáta z místa vašeho bydliště.

Více o tématu protiprávních exekucí se můžete dočíst v článku Jak poznat exekuci, kterou je možné zastavit.

A kdo to tedy zaplatí?

Spolu s návrhem na zastavení exekuce je dále požadována tzv. náhrada nákladů řízení, což jsou peníze navíc, které protistrana (úvěrová společnost, banka apod.) musí zaplatit za to, že jste si na pomoc proti protiprávní exekuci museli vzít advokáta. Po zastavení exekuce pak tyto peníze připadnou vašemu advokátovi. Jinými slovy, vašeho advokáta zaplatí protistrana, a právě díky tomu od vás předem nemusíme vybírat žádné poplatky.

Pokud jste ještě na stránkách www.exekutormasmulu.cz nevyplnili náš online formulář, můžete to udělat kliknutím na zde.

Summary
Kolik stojí zastavení exekuce?
Article Name
Kolik stojí zastavení exekuce?
Description
Samotné vyhodnocení exekuce je nezávazné a zcela zdarma. Můžete nám na náš email info@exekutormasmulu.cz zaslat vaše podklady (zejména exekuční příkaz nebo původní smlouvu, pokud ji máte) a my vám rádi napíšeme, zda se jedná o protiprávně nařízenou exekuci.
Publisher Name
Exekutor má smůlu
Publisher Logo
CHCI ZASTAVIT EXEKUCI

4 Comments on “Kolik stojí zastavení exekuce?

Milan Kotlár
05/10/2017 at 08:51

Dobrý den, mám na vás prosbu už si nevím rady , obdržel jsem dopis kde mi oznamují že mi do bytu příjde Inspektor (vymahač) s tím že bude okamžitě vymáhat dlužnou částku 1,740,-Kč o službu vymahání požadal Home credit společnost M.B.A. vymáhající skupina Opletalova 57 Praha 1 , skupina 1 pod vedení Jaroslava Němcová, prosím mají právo sami od sebe vstoupit do bytu a násilím mě donutit vydání financí na zaplacení pohledávky . Nevím si rad a moc se bojím , bohužel jsem starý důchodce 65 roků a snad to ani nepřežijí, když mě budou fyzicky tírat. Prosím co mám dělat, vím že mi řeknete tak zaplat ale nemám s čeho, mám důchod 7,800 a s toho platím nájem 5000 a léky.posílám Home Credit aspoň malou částku 100,-Kč ale oni mi to zvyšují za pokuty každý měsíc, děkuji za odpověď

Odpovědět
Exekutor ma smulu
07/11/2017 at 09:02

Dobrý den,
vymahačská agentura Vám do bytu vstoupit nemůže. Nemají žádnou pravomoc a Vy se s nimi dokonce ani nemusíte bavit. Do bytu může vstoupit pouze pověřený exekutor. Pokud byste měl pocit, že postupy vymahačské agentury jsou již „přes čáru“, vždycky se můžete obrátit na policii. Zároveň ale doporučujeme komunikovat a snažit se nalézt nějaké řešení, protože pokud bude případ předán exekutorovi, vždy dojde k dalšímu navýšení dluhu.

S pozdravem,
Exekutor má smůlu

Odpovědět
Ondřej Veselý
07/01/2017 at 13:42

Dobrý den,díky své bývalé přítelkyni jsou na mě uvaleny nemalé exekuce,u některých jsem si jist že společnostem nic nedlužím a nikdy jsem nevyužil jejich služeb. Obrátil jsem se na společnost pomáhající lidem podat insolvenčí návrh,ale ty mi jisté věci zjistit nemohou. Jsem si vědom svých skutečných dluhů,ale nesouhlasím s exekucemi,o kterých jsem nikdy nic nevěděl nebo jsou prapodivně podány,nebo jejich částky jsou několikanásobně nadhodnocené.Prosím vás o pomoc jak postupovat,zda bych vám mohl smlouvy zaslat k posouzení a zjištění zda mám nějaká práva se odvolávat či je zastavit. Předem mnohokráte děkuji,s pozdravem Ondřej Veselý

Odpovědět
Exekutor ma smulu
07/11/2017 at 08:57

Dobrý den,
již jsme Vám poslali email, kde jsme popsali, jak Vám můžeme pomoci.

S pozdravem,
Exekutor má smůlu

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *