Rodina z Ostravska vyhrála boj s exekucí

Při zastavování protiprávních exekucí se setkáváme s různými příběhy. Paní Mirka se se svým příběhem svěřila Moravskoslezskému Deníku. Z článku je jasně poznat, že cesta do exekuce může být velice lehká. Stačí pár nešťastných událostí a než se člověk naděje, padá do dluhové spirály.

V případě paní Mirky tomu bylo podobně. Manžel musel jít na operaci a ona ztratila práci. Aby kvůli neplacení splátek nepřišli o auto, vzali si další úvěr. Práci se paní Mirce bohužel nedařilo nalézt a zároveň i společnost, kde před operací pracoval její manžel, zkrachovala. Najednou nebylo ani na splátky na úvěr, ani na splátky na auto. Následovalo obstavení bankovního účtu a návštěva exekutora.

Paní Mirce i jejímu manželovi se po čase podařilo nalézt práci a chystali se všechno splatit. Zůstali ale v šoku, když zjistili, že jejich dluh se několikanásobně zvětšil a zároveň každý měsíc narůstá více, než dokáží splatit. V této fázi nás paní Mirka kontaktovala (www.exekutormasmulu.cz), abychom ji vyhodnotili exekuci. Zjistili jsme, že její exekuce je skutečně protiprávní, protože byla nařízena na základě neplatného rozhodčího nálezu a zároveň i úvěrová smlouva obsahovala lichevní úroky a protiprávní pokuty. Exekuci paní Mirky jsme úspěšně zastavili.

Celý příběh si můžete přečíst zde.

Summary
Rodina z Ostravska vyhrála boj s exekucí
Article Name
Rodina z Ostravska vyhrála boj s exekucí
Description
Paní Mirka a její rodina se dostali do dluhů a exekuce. Naštěstí si nechala exekuci vyhodnotit a my jsme zjistili, že je protiprávní a lze ji zastavit. Paní Mirka se se svým příběhem svěřila Moravskoslezskému Deníku.
Publisher Name
Exekutor má smůlu
Publisher Logo
CHCI ZASTAVIT EXEKUCI

2 Comments on “Rodina z Ostravska vyhrála boj s exekucí

Holics Pavel
05/30/2017 at 18:00

Chci zastavit exekuci

Odpovědět
Brianna Owen
06/01/2019 at 06:38

Tento rok 2019 byl pro mě tak blažený, že mi Bůh dal důvod žít znovu šťastně poté, co jsem byl po třech měsících zlomen srdce, když mě manžel opomněl a vrátil se do své milenky. Trpěl jsem a prošel všemi druhy emocionálních mučení, protože jsem nemohl dostat žádnou pomoc, aby se můj muž nevrátil, dokud mi neřekl doktor Wealthy mým spolupracovníkem, který mi dal plné ujištění o tom, že mu může pomoci. ke mě. Byl jsem v kontaktu s doktorem Wealthym a poslouchal jsem jeho slova a následoval instrukce, které mi dal. Mohl byste věřit, že se můj manžel vrátil domů během 12 až 16 hodin, jak řekl on a dnes, moje manželství je obnoveno a jsem tak vděčný, vděčný a vděčný Bohu za to, že používal doktora Wealthyho, aby po třech měsících vrátil mého muže zpět zlomené manželství. Je tam někdo, kdo se musí vrátit zpátky do svého milence nebo potřebuje pomoc jakéhokoliv druhu? Pak navrhuji, abyste se s Dr Wealthyem dostali do kontaktu s jeho e-mailovým ID: wealthylovespell@gmail.com NEBO si ho můžete nechat taky na +2348105150446 pro více informací. Bůh vám žehnej, pane

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *